Garnitury szyte na miarę

Co wyróżnia naszą ofertę:

  • Kilkadziesiąt modeli marynarek, spodni i kurtek;

  • Szeroka oferta tkanin;

  • Szybkie terminy – standardowy czas realizacji to 14 dni;

  • Doskonały stosunek ceny do jakości;

  • Wieloletnie doświadczenie;

  • Wykwalifikowana kadra;

  • technologia made to measure;

  • Setki zadowolonych klientów.

Moda to wielka pasja wszystkich osób tworzących naszą firmę. To właśnie moda inspiruje nas od wielu lat i pozwala wciąż się rozwijać w poszukiwaniu nowych, idealnych projektów z dziedziny mody, które zadowolą naszych klientów.

Garnitury szyte na miarę

Znamy się na trendach i wiemy również jak istotną rolę odgrywa we współczesnym świecie kreowanie własnego wizerunku i jakie znaczenie ma dbanie o profesjonalny wizerunek, zwłaszcza w biznesie. Naszym ubiorem możemy wzmocnić siłę przekazu, wzbudzić zaufanie i zainteresowanie, wiarygodność lub szacunek. Dla wielu mężczyzn ten element kreowania wizerunku jest niezwykle istotny i pomocny w realizacji celów biznesowych, ale także osobistych. W zależności od branży jaką reprezentujemy zawodowo lub naszych indywidualnych cech możemy sobie pozwolić na mniej lub więcej ekstrawagancji lub luzu w ubiorze. Pewne cechy charakteru oraz indywidualny styl również determinują nasze wybory modowe, często świadczą o naszej kreatywności i nonszalancji oraz niepowtarzalnym guście. Dlatego rozumiemy, że współcześni mężczyźni chcą być oryginalni i realizować własne pomysły. Dla nich właśnie stworzyliśmy miejsca, w których każdy nowoczesny, świadomy mody mężczyzna będzie miał możliwość kupienia idealnego ubrania na każdą okazję, zarówno biznesową, towarzyską jak i wieczorową zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Takimi miejscami są stworzone przez nas Salony Mody Męskiej.

W naszych Salonach oprócz doskonałych gotowych produktów zgodnych z najnowszymi trendami oferujemy Państwu garnitury szyte na miarę, a także możliwość uszycia na miarę innych części garderoby, takich jak kurtki, smokingi, fraki, surduty angielskie, czy marynarki.

Mimo olbrzymiego wyboru ubrań męskich w sklepach odzieżowych, mężczyźni często bardzo długo poszukują idealnego modnego garnituru lub doskonale pasującej marynarki. Często nietypowe wymiary, specyficzna budowa ciała lub po prostu brak interesującej oferty skłania panów do poszukiwań i z tego powodu wielu klientów decyduje się na kupno garnituru szytego na miarę. Niektórzy są zdania, że może to być zbyt kosztowna oraz czasochłonna decyzja. To błędne myślenie i w ten sposób można stracić niepowtarzalną szansę na posiadanie naprawdę idealnego i indywidualnie stworzonego ubioru. Wszystkie te problemy w rzeczywistości praktycznie nie istnieją, bowiem koszt i czas wykonania takiego garnituru jest tutaj jak najbardziej porównywalny z klasycznymi zakupami w sklepie. Należy przy tym zauważyć, że w tym samym czasie zalety takiego rozwiązania są wprost zachwycające. Przede wszystkim, otrzymujemy w ten sposób garnitur całkowicie dopasowany do naszych wymiarów – w tym przypadku nie trzeba zatem uciekać się do żadnych kompromisów, jak przy standardowych zakupach. Usługa jest szyta w wygodnej technologii made to measure. Odzież szyta w w ten sposób jest dopasowana do sylwetki klienta, a czas realizacji zamówienia niezwykle krótki. Pragniemy nadmienić, że lubimy wyzwania i postaramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów, ani niezbyt duże, ani bardzo duże obwody klatki piersiowej nie stanowią dla nas żadnego problemu. Obmierzymy i uszyjemy na miarę garnitur dla pana, który w klatce piersiowej ma nietypowe 148 cm.

Szycie na miarę

Klientom naszych Salonów Mody oferujemy szycie na miarę w niezwykle szybkich terminach. Standardowa usługa szycie na miarę trwa nie dłużej niż 14 dni roboczych, ale dla klientów ceniących swój czas udostępniliśmy również Szycie Ekspresowe – w ciągu 7 dni roboczych oraz SUPER EKSPRES – w ciągu 3 dni wyrób jest dla Państwa gotowy.

W dodatku garnitur szyty na miarę jest w prostych słowach mówiąc - całkowicie unikalnym jak również indywidualnym ubiorem. Nosząc go można mieć absolutne poczucie tego, że praktycznie nikt inny nie posiada drugiego, takiego samego modelu – tym samym można podnieść swoją własną wyjątkowość.

Garnitury lub marynarki szyte na miarę to najlepsze rozwiązanie dla osób lubiących zarówno wygodę, jak i odpowiedni styl oraz oryginalność, ceniących dobrą jakość i komfort.

Wierzymy, że dzięki nam noszenie uszytych na miarę przez naszych fachowców wygodnych i jednocześnie oryginalnych i stylowych ubrań będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością!

Marynarka na miarę