Garnitury sportowe 

Jest 4 produktów.
Showing 1 - 4 of 4 items

Elegancja nie musi dotyczyć jedynie wielkich uroczystości i wieczorowych spotkań w gronie koneserów. Męski szyk to nie tylko kwestia okoliczności, które nakazują pewien określony sposób ubierania się – modny wygląd i gustowny ubiór jest częścią stylu życia i metodą na indywidualne podkreślenie swojej osobowości. Dlatego nie trzeba z niej rezygno...

Elegancja nie musi dotyczyć jedynie wielkich uroczystości i wieczorowych spotkań w gronie koneserów. Męski szyk to nie tylko kwestia okoliczności, które nakazują pewien określony sposób ubierania się – modny wygląd i gustowny ubiór jest częścią stylu życia i metodą na indywidualne podkreślenie swojej osobowości. Dlatego nie trzeba z niej rezygnować na co dzień, poza miejscem pracy lub bankietową salą. Wystarczy nieco dopasować swoją garderobę do mniej oficjalnego kontekstu dnia powszedniego.

W tym celu przygotowaliśmy dla modnych panów kolekcję garniturów sportowych do codziennego noszenia. Taki kostium łączy w sobie wygodę użytkowania z pięknem eleganckiego stroju. Garnitur nie musi być oficjalny – współczesna moda daje mu też mniej formalną odsłonę. Swobodny, casualowy garnitur sportowy to wyjątkowa okazja do tego, aby zachwycać swoim ubiorem nie tylko od święta.

Garnitur sportowy nazywany bywa też czasami spacerowym – jego geneza nie jest tak młoda jakby mogło się wydawać. Niektórzy panowie sądzą, że jest to wynik ewolucji stroju męskiego w ostatnich latach, ale faktem jest, że tego typu marynarki nosili szykowni panowie już po I wojnie światowej. Współczesny garnitur sportowy jest kontynuacją tej tradycji dopasowaną do nowoczesnych standardów. Nasza oferta spełnia oczekiwania gentlemanów, którzy pragną wyglądać doskonale także na spacerze, podczas wizyty w centrum handlowym lub podczas pikniku z przyjaciółmi.

W asortymencie posiadamy garnitury casualowe w najmodniejszych fasonach i wygodnych krojach. Taki strój pozwala cały dzień czuć się doskonale i komfortowo. Mniej formalne tkaniny, stebnowania i lamówki otwierają wiele możliwości, których nie oferuje wizytowa marynarka. Garnitur sportowy można nosić w bardzo nietypowych połączeniach i możliwość tą doceniają głównie młodsi panowie i eleganci o nowoczesnym guście. Sportowy garnitur można połączyć nawet z T-shirtem lub jeansami – idealny mariaż jest już kwestią indywidualnego doboru dodatków oraz pomysłowości odbiorców.

Garnitur sportowy to wyjątkowa okazja dla panów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez eleganckiego stroju, ale jednocześnie zdają sobie sprawę, że modele wieczorowe nie nadają się na każdą okazję. Garnitur sportowy daje możliwość, by zakładać szykowny strój zawsze. Marynarka spacerowa z lnu nie będzie porażać wieczorową formalnością nawet w czasie wizyty w kręgielni lub na zakupach – oficjalny szyk pozostawić można na specjalne okazje i jednocześnie nie rezygnować ze swojej miłości do garnituru. 

Less
Więcej