Smokingi fraki suduty 

Jest 10 produktów.
Showing 1 - 10 of 10 items

Surdut, smoking i frak nie zniknęły z szaf i serc prawdziwych gentlemanów. Stroje wyjściowe podzielić można na kilka kategorii, ale fraki, smokingi i surduty zajmują tutaj miejsce szczególne. Ich wyjątkowy charakter sprawia, że wkładane są przy okazjach naprawdę podniosłych i uroczystych. Każdy z tych ubiorów ma swoją unikalną historię i nie moż...

Surdut, smoking i frak nie zniknęły z szaf i serc prawdziwych gentlemanów. Stroje wyjściowe podzielić można na kilka kategorii, ale fraki, smokingi i surduty zajmują tutaj miejsce szczególne. Ich wyjątkowy charakter sprawia, że wkładane są przy okazjach naprawdę podniosłych i uroczystych. Każdy z tych ubiorów ma swoją unikalną historię i nie można bagatelizować ich wpływu na modę męską – Malibu nie tylko nie zapomina o tych wyjątkowo szykownych kostiumach, ale przywraca ich świetność i oddaje na nowo w ręce eleganckich panów.

Surduty z kolekcji Malibu to najmniej formalny strój z tej niezwykłej trójki. Historia surdutów sięga XIX wieku i związana jest z ubiorem oficerskim – przedłużona marynarka dwurzędowa była niegdyś bardzo powszechna, ale dzisiaj stała się symbolem ponadczasowej elegancji. Taki ubiór polecany jest obecnie na śluby oraz ważne ceremonie. Szczególnie dobrze poczują się w surducie panowie dojrzali oraz seniorzy – jego charakter przywodzi na myśl powagę i doświadczenie.

W smokingu znacznie lepiej prezentują się panowie młodzi – piękny krój i nieco swobodniejszy charakter tego stroju sprawia, że nadaje się on na różne okazje – nawet te półformalne. Ostatnie lata nadały mu nową rolę i aktualnie jest bardzo chętnie noszonym przez modnych panów ubiorem ślubnym. Niektórzy uważają, że stawanie przed ołtarzem w smokingu nie jest dobrze widziane, ale już jako kostium weselny sprawdza się wprost idealnie. W naszej ofercie znajdują się smokingi klasyczne i nowoczesne w kilku modnych kolorach.

Dla fraka historia zarezerwowała miejsce specjalne. To najbardziej szykowny i elegancki styl męski – nie bez powodu noszą go filharmonicy, dyrygenci i tancerze. We fraku nie można pójść wszędzie – to strój jedynie na najbardziej doniosłe uroczystości. To właśnie sprawia, że na frak decydują się obecnie osoby biorące bardzo elegancki ślub lub mężczyźni odbierający prestiżowe nagrody. Dzięki ofercie Malibu każdy pan może przygotować się na taką okoliczność – piękne i doskonale wykonane fraki projektujemy w oparciu o klasyczne wzorce.

Każde z dostępnych ubrań wykonywane jest z dbałością o każdy szczegół – w produkcji skorzystano jedynie z najlepszych surowców i dodatków. Wykwintny czar, jaki roztacza frak, smoking czy surdut wymaga ogromnej dbałości o niuanse i dlatego doświadczenie Malibu w tej kwestii jest rzeczą niezwykle cenną. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi – kolekcja najwytworniejszych strojów męskich spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych odbiorców i koneserów mody. 

Less
Więcej
Accept Site use cookies