Kolekcja 

Jest 44 produktów.
Showing 1 - 44 of 44 items

Wyjątkowa kolekcja pięknych garniturów i strojów wieczorowych Malibu przygotowana została dla mężczyzn ceniących najwyższą jakość wykonania, doskonały wygląd i trwałość. Każdy z produktów dostępnych na stronie został zaprojektowany przez fachowców z dziedziny mody męskiej i dopasowany do aktualnych trendów. Szeroka gama fasonów i kolorów pozwala...

Wyjątkowa kolekcja pięknych garniturów i strojów wieczorowych Malibu przygotowana została dla mężczyzn ceniących najwyższą jakość wykonania, doskonały wygląd i trwałość. Każdy z produktów dostępnych na stronie został zaprojektowany przez fachowców z dziedziny mody męskiej i dopasowany do aktualnych trendów. Szeroka gama fasonów i kolorów pozwala znaleźć tutaj strój idealny dla każdego – kolekcja Malibu nie robi wyjątków i na równi traktuje młodych i dojrzałych gentlemanów, oferując im rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Dla panów ceniących sobie tradycję i klasyczną elegancję mamy garnitury wzorowane na najbardziej lubianych i cenionych modelach na świecie. Ich ponadczasowy charakter sprawia, że większość modeli z kolekcji Malibu nadaje się niemal na każdą okazję – uniwersalne kolory i fasony sprawiają, że garnitur Malibu służyć może zarówno jako strój do pracy, jak i wieczorowy kostium na spotkanie z ukochaną. Klasyczna elegancja i uniwersalność ma wielu miłośników – każdy z nich znajdzie tutaj coś dla siebie.

Szczególną kategorię naszych klientów stanowią zwolennicy nowoczesnych wzorców – i dla nich przygotowano specjalną ofertę złożoną z garniturów, smokingów i marynarek w nietypowych kolorach. Piękny garnitur spacerowy w kolorze pomarańczowym lub różowym to coś, co zachwyca młodych elegantów i pozwala im zabłysnąć w towarzystwie. Nic dziwnego, że takie marynarki stają się prawdziwym bestsellerem. Nie brakuje jednak też modeli w bardziej tradycyjnym tonie – Dress Code w firmie nie dopuszcza nadmiernej swobody pod względem krzykliwej kolorystyki, ale pozwala zwykle na skorzystanie z nowoczesnego kroju lub eleganckich akcentów w postaci stebnowań lub lamówek. Modna marynarka z kolekcji Malibu może być idealnym kompromisem pomiędzy konserwatywną polityką firmy i młodzieńczym gustem panów u progu kariery.

Kolekcja Malibu oddaje do dyspozycji klientów stroje wykonanie z najlepszych tkanin i najbardziej wyszukanych dodatków krawieckich. Każdy model stworzony został z myślą o maksymalnej wygodzie oraz komforcie noszenia – zarówno w warunkach biurowych, jak i w czasie bankietów lub uroczystych przyjęć. W garniturze Malibu wszystko jest łatwiejsze. Pełne zachwytu spojrzenie gości, dobre pierwsze wrażenie, pewność siebie – to można zyskać, wybierając dla siebie jeden z unikalnych modeli oferowanych w tej kategorii. Kolekcja pełna jest pięknych i eleganckich strojów, które przygotowano z myślą o wytwornych panach – wybór konkretnego modelu jest już tylko kwestią gustu i indywidualnych potrzeb każdego z nich. 

Less
Więcej