Malibu - rodzima marka z tradycjami

Z dużą przyjemnością chcemy Państwu zaprezentować naszą firmę. Malibu Moda Męska jest wielopokoleniowym przedsiębiorstwem rodzinnym o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku mody męskiej. Od ponad 25 lat systematycznie powiększamy asortyment produkowanej odzieży, szukamy inspiracji i śledzimy światowe trendy mody oraz dbamy o doskonałą jakość naszych produktów. Nasza firma wciąż się zmienia. Słuchamy opinii klientów i rozwijamy się również pod względem technologicznym. Wszystkie produkty powstają w naszym własnym zakładzie wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowaną grupę fachowców, która dba o standard naszych produktów i każdy szczegół.

Nasza oferta

Wiemy, że współczesny mężczyzna doskonale orientuje się w świecie mody i wie, że jego wizerunek może bardzo szybko stać się kluczem do sukcesu. Nowocześni panowie mogą swobodnie wyrażać swój gust i styl za pomocą szerokiej gamy fasonów, kolorów i wzorów ubrań. Chętniej też podkreślają swoją indywidualność, wiedzą że moda nie musi być nudna, interesują ich nowe trendy i potrafią się bawić modą. To właśnie dla świadomych mody, eleganckich mężczyzn tworzymy nasze produkty i z pasją projektujemy dla nich unikatowe modele garniturów, marynarek i smokingów.
Wiodącym asortymentem, który pragniemy zaprezentować Panom w sieci naszych salonów na terenie kraju, są:

  • garnitury wizytowe 2 i 3 częściowe oraz ślubne

  • surduty, smokingi, żakiety, fraki

  • stójki, marynarki

  • kurtki, płaszcze, kamizelki

  • spodnie

Szeroka oferta wzorów i rozmiarów

Oferujemy naszym klientom stale poszerzającą się gamę kolorów naszej odzieży, w tym odcienie szarości, czerni, grafitu, brązu, granatu, fioletu, a także złota, srebra, ecru, beżu oraz bieli. Jednak kolorystyka oferowanych ubrań może być tak różna, jak różne będą gusta naszych klientów. Chętnie zrealizujemy nawet najśmielsze projekty kolorystyczne.

Pragniemy podkreślić, że projektujemy modne garnitury dla niemal każdego Pana, a standardowa tabela rozmiarów w firmie Malibu Moda Męska obejmuje garnitury o wzrostach od 164 cm do 194 cm z uwzględnieniem bardzo dużych jak i małych klatek piersiowych.

Idealne dopasowanie - szycie na miarę

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty szyte na miarę w nowoczesnej technologii made to measure. Odzież szyta w w ten sposób jest dopasowana do sylwetki klienta, a czas realizacji zamówienia niezwykle krótki. Nasza firma oferuje możliwość szycia na miarę nie tylko garniturów, ale również kurtek, smokingów, fraków, surdutów angielskich, czy też marynarek. Mamy do zaproponowania ogromną i niezwykle różnorodną kolekcję rozmaitych tkanin z całego świata, jak również kilkanaście modeli marynarek, kurtek i spodni.

Pragniemy również zapewnić, że realizujemy zamówienie dla mężczyzn o różnych, nawet bardzo nietypowych wymiarach. Lubimy wyzwania, a małe jak i bardzo duże obwody klatki piersiowej nie stanowią dla nas żadnego problemu. Obmierzymy i uszyjemy na miarę garnitur dla pana, który w klatce piersiowej ma nietypowe 148 cm.

Malibu - producent eleganckiej odzieży męskiej

Jako producent marynarek, garniturów i kurtek staramy się cały czas tworzyć ubrania z zachowaniem obecnie panujących standardów mody męskiej, a niejednokrotnie sami te standardy tworzymy. Na najbliższy sezon przygotowaliśmy bardzo bogatą w kolorystyce, jak i modelach kolekcję garniturów wizytowych oraz ślubnych z uwzględnieniem tendencji „bliżej ciała”. Nowością są modele marynarek z kontrastowymi elementami, które pozwolą ukazać awangardową duszę mężczyzny. Z pewnością przypadnie ona do gustu panom ceniącym wygodę i oryginalny styl. Dla panów ceniących najwyższą klasyczną elegancję polecamy tkaniny z dodatkiem jedwabiu, który swym połyskiem doskonale podkreśla klasę garnituru.

Sprawdź nas!

Serdecznie zapraszamy do naszych firmowych salonów Malibu Moda Męska, zlokalizowanych w doskonałych punktach Bydgoszczy i Inowrocławia. Doświadczona i miła obsługa pomoże wybrać Państwu nie tylko idealny męski garnitur czy marynarkę ale także zrealizować nawet najbardziej oryginalne i śmiałe projekty z dziedziny mody.