Garnitury dziecięce 

Jest 7 produktów.
Showing 1 - 7 of 7 items

Elegancja nie dotyczy jedynie biznesmenów i artystów. Elegancja to styl życia, indywidualny sposób postrzegania świata oraz społeczny nakaz przy wielu rozmaitych okolicznościach. Garnitur jest nieodłączną częścią ślubnych ceremonii, bankietów oraz uroczystości. Dla każdego dorosłego mężczyzny jest to rzecz oczywista, ale dziecięcy świat też nie ...

Elegancja nie dotyczy jedynie biznesmenów i artystów. Elegancja to styl życia, indywidualny sposób postrzegania świata oraz społeczny nakaz przy wielu rozmaitych okolicznościach. Garnitur jest nieodłączną częścią ślubnych ceremonii, bankietów oraz uroczystości. Dla każdego dorosłego mężczyzny jest to rzecz oczywista, ale dziecięcy świat też nie jest wolny od tej zasady. Konieczność założenia garnituru nie jest nakładana na młodego mężczyznę wraz z otrzymaniem dowodu osobistego – elegancja w specjalnych chwilach dotyczy nawet najmłodszych.

Być może na co dzień chłopcy nie muszą jeszcze nosić smokingów i fraków, ale zabierając swoją pociechę na ślub lub szykując ją na pierwszą komunię świętą, trzeba zadbać o optymalny strój. Malibu posiada w swojej ofercie odpowiednie propozycje także dla najmłodszych. Garnitury dziecięce z naszej kolekcji nie różnią się zbytnio od modeli tworzonych dla dojrzałych panów – właściwie jedynie rozmiar pozwala odróżnić je od „dorosłych” fasonów. Nie uważamy, że dzieci trzeba traktować inaczej – mniejszy rozmiar kołnierzyka nie oznacza przecież, że małego gentlemana należy ubrać w strój słabszej jakości. Dlatego właśnie do dyspozycji naszych najmłodszych odbiorców oddajemy kolekcję, w której znajdą Państwo garnitury dziecięce najlepszych standardów. Dzięki temu szykowny syn będzie mógł wybrać się ze swoim tatą na każdą uroczystość, a jego garnitur nie będzie w niczym odbiegał od mody, elegancji i jakości wykonania. Pierwsza komunia święta, ślub w rodzinie, smutne okoliczności pogrzebu lub rozdanie świadectw – to wszystko sytuacje, w których chłopiec musi mieć w czym wyjść. Oferta Malibu rozwiązuje ten problem w stu procentach. Oferujemy garnitury dziecięce w różnych rozmiarach, fasonach i kolorach – srebrnym, białym, szarym czy czarnym. To pozwoli idealnie dobrać ubiór dziecka do modnego stroju ojca lub kreacji, którą zamierza założyć na siebie elegancka mama. Młody gentleman może także wybrać smoking – równie gustowny jak modele przygotowywane dla najbardziej wytwornych panów.

Nie jest prawdą, że dzieci nie lubią eleganckich strojów – czasami ich niechęć wynika ze źle dopasowanych lub niewygodnych fasonów. Nasza oferta jednak zawiera tylko kostiumy przygotowane z myślą o pełnym komforcie małego eleganta. Przyjemne w dotyku tkaniny, odpowiednio skrojone marynarki i duża swoboda ruchów sprawia, że każdy chłopiec bez problemu da się namówić na to, aby kolejny raz wybrać się z rodzicami na luksusowe przyjęcie. A to piękny początek budowania w dziecku wyrafinowanego gustu, który pozostanie z nim przez resztę życia.

Less
Więcej